משלוחי תוצרת מקומית

האורגני הינה יוזמה תומכת חקלאות מקומית, קהילתית נקיה ואורגנית שהוקמה על מנת לתמוך ולחזק קהילות מזון וחקלאים שעוסקים בטיפוח אדמה. בדומה לחקלאות בשיתוף הקהילה או קואופרטיב צרכנים, אנו עובדים במחזור הזמנות שבועי ומחברים קהילה תומכת ישירות עם היצרנים והחקלאים.

לקוחות האורגני כוללים חברי הקהילה, עסקים חברתיים, בשלנים ותזונאים שמעוניינים במזון אורגני, מקומי, טרי ומזין יחד עם קשר ישיר יותר עם מקור המזון שלהם. מצד אחד מחזקים חקלאים מקומיים שבונים תרבות חדשה ומטפחים אדמה בריאה, מצד שני מחברים את הקהילה הרחבה עם השפע המדהים שצומח מתוך העשייה.

האורגני הפך ב2012 לאחד העסקים החברתיים הראשונים שחבר בארגון  פרמקלצ'ר ישראל ונושא את תו הארגון, אודות לתמיכת המיזם בתרבות ישראלית מקיימת, תוך קידום חקלאי פרמקלצ'ר מקומיים והפצת מודעות לנושא מתוך תחושת שליחות חברתית.

הייחוד של השירות שלנו נובע מהחשיבות שאנחנו שמים בטיפוח חקלאות זעירה מקומית ובת קיימא והיחס האישי והמלא שמקבלת כל הזמנה. הנה כמה מהיתרונות שאנחנו מציעים:

# שירות אישי עד הבית

# מגוון משתלם ורחב ביותר

# תוצרת מדהימה וטרייה

# מוצרים לבית ולמטבח

# תמיכה בחקלאים מקומיים

הזמנות החברים מועברות ישירות אל החקלאים לקטיף על פי הזמנה, מלבד תוצרת שלא בעונתה ומוצרים שמגיעים ממשווקים.

בנוסף, תמצאו אצלנו מגוון רחב ומעניין של מוצרים נוספים למטבח, לבית ולגינה שמשלימים את חווית ההזמנה השבועית. ההזמנה מאיתנו משתלמת מאד וגם נוחה וקלה במיוחד.

האורגני מחברים אותך עם מקור המזון מהמקום הנוח ביותר, אצלך בבית. ומאפשרים הזמנה שבועית מתוכננת ומושכלת שמביאה הביתה שפע נהדר וגם תומכת ביצירה של מציאות חדשה וחקלאות בת קיימא.

האורגני דואגים לכל היבטי האריזה, משלוחים, גבייה, שירות הלקוחות וניהול המערכות וכך מאפשרים לחקלאים לעסוק בטיפוח אדמה. אתם מוזמנים ליצור קשר אישי ולהכיר את החקלאים והיצרנים שלכם. הרכישה שלכם תומכת בהם באופן ישיר. אנא הרגישו תמיד חופשיים ליצור קשר עם ספק התוצרת או המזון שקיבלתם דרכנו.

שולחים הזמנה להאורגני  ← האורגני מעביר הזמנות קטיף לחקלאים ←  ההזמנה מגיעה אליך.

האורגני הוקם על ידי שני יזמים: דוד אחראי על התפעול, קשרי הלקוחות והחקלאים; ספי אחראי על הפיתוח הטכנולוגי והקהילתי. מאז שנת 2010 מלאכתנו נעשית על ידי צוות של נשים ואנשים עם מסירות, מקצועיות, אהבה והתמדה.

שירות האורגני נועד לקדם את חקלאי קהילת מזון טוב. כשהחקלאים מתפתחים הקהילה זוכה להיות המרוויחה העיקרית מהצלחת היוזמה.

עקרונות: קהילתיות שירות איכות חלוציות הוגנות